• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  गीत-सङ्गीत भिडियो

  गुणराज र अस्मिताको ‘दोबाटोमा चौतारी’ (भिडियोसहित)

  8.9K
  SHARES


  काठमाडौं । गायक गुणराज श्रेष्ठ र गायिका अस्मिता अधिकारीको आवाज रहेको ‘दोबाटोमा चौतारी’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ । सुष्मा देवकोटाको शब्द तथा सुवास भुसालको संगीत रहेको सो गीतमा उदयराज पौडेलको संयोजन र अशोक महर्जनको मिक्सिङ छ ।

  गीतको भिडियोमा पछिल्लो समयका व्यस्त बनेका मोडल सुधीर श्रेष्ठ, श्रृस्टि खड्काले जोडी बाँधेका छन् । साथै भिडियोमा गायक श्रेष्ठले पनि अभिनय गरेका छन् । निशा कश्यपले निर्देशन गरेको भिडियोमा उत्सव दाहालको छायांकन छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया