• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  राजनीति

  नेकपा बहुमत र क्रान्तिकारी माओवादीबीच पार्टी एकता घोषणा, भिडियोसहित

  1.7K
  SHARES  काठमाडौँ । दुई वटा कम्युनिस्ट पार्टीबीच पार्टी एकताको घोषणा भएको छ । शुक्रबार काठमाडौँमा संयुक्त पत्रकार सम्मेलन गर्दै नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(बहुमत) र नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (क्रान्तिकारी माओवादी)ले पार्टी एकताको घोषणा गरेका हुन् ।

  दुवै पार्टीको एकता संयोजन समितिको बैठकले ऐतिहासिक मे दिवसका दिन आगामी वैशाख १८ गते सोमबार पार्टी एकता गर्ने निर्णय गरेको पत्रकार सम्मेलनमार्फत जानकारी दिइएको हो । नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) र नेकपा (बहुमत)बीच हुन लागेको पार्टी एकता सम्बन्धमा जानकारी दिन आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा दुवै पार्टीका शीर्ष नेताहरु मोहन बैद्य ‘किरण’ र धर्मेन्द्र बास्तोला ‘कञ्चन’ले सम्बोधन गरेका छन् ।

  उनीहरुले अन्य क्रान्तिकारी मालेमावादीहरूसँग पनि पार्टी एकता र क्रान्तिकारी ध्रुवीकरणका लागि छलफल र बहस भइरहेको बताएका छन् । हेर्नुहोस भिडियाे

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ