• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  ललिता निवास प्रकरण- १४ जना रिहा, ३ जनाले धरौटी बुझाउन नसक्दा थुनामै

  1.8K
  SHARES  काठमाडौँ। ललिता निवास जग्गा प्रकरण सम्बन्धी मुद्दामा काठमाडौं जिल्ला अदालतले गरेको आदेश अनुसार ३ जनाले धरौटी रकम बुझाउन नसक्दा थुनामै फर्किएका छन् ।

  सबैभन्दा धेरै धरौटी रकम तोकिएका भाटभटेनीका सञ्चालक मिनबहादुर गुरुङ, कलाधर देउजा र अरुणकुमार श्रेष्ठले धरौटी बुझाउन नसकेपछि थुनामा गएका हुन् । उनीहरुले जुनसुकै दिनमा धरौटी बुझाएको खण्डमा थुनामुक्त हुनेछन् ।

  काठमाडौं जिल्ला अदालतका स्रेस्तेदार कौशलेश्वर ज्ञवालीका १७ जनामध्ये आइतबार बेलुकीसम्म १४ जनाले तोकिएको धरौटी बुझाएर घर फर्केका छन् । बाँकी तीनजना भने थुनामै गएको बताएका छन् । धरौटी बुझाउन नसके थुनामा जानुपर्ने कानुनी व्यवस्था छ ।

  गुरुङको हकमा २ करोड ४६ लाख रुपैयाँ नगदै वा सो बराबरको जेथा वा बैंक जमानत दिए लिई तारेखमा राख्न आदेश गरेको छ ।

  तत्कालीन प्रमुख मालपोत अधिकृत कलाधर देउजालाई १५ लाख रुपैयाँ धरौटी तोकिएको छ । उनले पनि आइतबार धरौटी रकम बुझाउन नसकेपछि थुनामै गएका छन् ।

  त्यसैगरी नापी कार्यालय काठमाडौंका तत्कालीन अमिन अरुणकुमार श्रेष्ठबाट ७ लाख ५० हजार रुपैयाँ माग गरिएको छ । उनले पनि धरौटी बुझाएका छैनन् । तीनजना धरौटी बुझाउन नसकेपछि थुनामा गएको काठमाडौं जिल्ला अदालतले जनाएको छ ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ