• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  कभर स्टोरी समाचार

  दलितसँग बिबाह गरेपछि बलात्कारको मुद्दा, १५ दिनदेखी थुनुवामा

  12.5K
  SHARES

  काठमाडौँ। अन्तरजातीय प्रेम विवाह गरेकै कारण एक पुरुषले बलात्कारको मुद्दा खेप्नुपरेको छ ।

  गोरखा आरुघाट गाउपालिका वडा न १० का सन्तोष नेपाली र धादिङ निलकण्ठ नगरपालिका वडा ११ कि बबिता श्रेष्ठले आफ्नो करिव २ बर्षको प्रेम सम्बन्धलाई २ महिना अघि बिबाहमा परिणत गरेपछी नेपालीलाई बलात्कारको मुद्दा हालिएको हो । उमेरले दुवै जना १८ बर्ष मात्र काटेका थिए ।

  उनीहरुले परिवारलाई थाहै नदिई मन्दिरमा बिबाह गरेका थिए भने विवाह गरेकै कारण अहिले सन्तोष कारागारमा रहेका छन् । बिबाह पश्चात उनीहरु दुवै जना सन्तोषको दिदी दाईसगै काठमाडौंमा बिगत २ महिनादेखि बस्दै आएका थिए ।

  बबिताका परिवारले उनलाई सानो जातसंग बिबाह गरेको भन्दै दबाब दिएर बलात्कारको मुद्दा हाल्न लगाएको नेपाली परिवारको आरोप छ ।

  अहिले सन्तोष नेपाली कालिमाटी प्रहरीमा १५ दिन देखी हिरासतमा रहेका छन । सामाजिक सञ्जालमार्फत चिनजान भएका उनीहरुले प्रेम बिबाह गरेपछि परिवारले झुठो बलात्कार मुद्दा हालेको नेपालीको परिवारले बताएका छन् ।

  केटीको परिवारले सानो जातसंग बिबाह गरेको भनेर झुट्टा मुद्दा लगाएर सन्तोषलाई फसाएको भन्दै परिवारले न्यायको लागि सबैमा अपिल गरेका छन् ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ