• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  मनोरञ्जन

  अमेरिकी र्‍यापर कान्येले जन्मदिनको पार्टीमा नग्न युवतीको शरीरमाथि डिस राखेपछि…

  11.8K
  SHARES  काठमाडौँ। अमेरिकी र्‍यापर तथा गायक कान्ये वेस्टले भर्खरै आफ्नो ४६ औँ जन्मदिन मनाए ।

  बर्थडे सेलिब्रेशनका लागि उनले लस एन्जलसमा भव्य पार्टी गरेका थिए । तर सेलिब्रेशनको नामका केही हर्कतले इन्टरनेटमा हङ्गामा मच्चियो । वास्तवमा, कान्येको जन्मदिनको पार्टीमा पाहुनाहरूलाई एक नग्न महिलाको माथि राखिएको डिशको खाना खुवाइएको थियो ।

  कान्येको जन्मदिनको पार्टीका विभिन्न भिडियोहरू इन्टरनेटमा भाइरल भएका छन् । ती भिडियोहरूमा एक महिला बिकिनी र हिल लगाएर टेबुलमा सुतिरहेको देखिन्छ । उनको शरीरका विभिन्न भागमा सुशीको प्लेट राखिएको छ । पार्टीका पाहुनाहरू ती प्लेटबाट सुसी खाँदै गरेको देखिन्छ ।

  कान्येकी दोस्रो पत्नी बियान्का सेन्सी आफ्नो नौ वर्षकी छोरी नर्थ वेस्टसँग पार्टीमा उपस्थित छिन् । उत्तर कान्ये र किम कार्दशियनकी छोरी हुन् । कान्येले आफ्नी छोरीको अगाडि यस्तो पार्टी आयोजना गरेकोमा उनका फयानहरुले आलोचना गरिरहेका छन् ।

  नाङ्गो महिलालाई खाना खुवाउने यो जापानी तरिकालाई ‘न्योताईमोरी’ भनिन्छ । न्योतैमोरी शब्दको अर्थ नारी शरीरको प्रदर्शन हो ।

  यसरी खाना खुवाउनु कामुक मनोरञ्जनको एक रूप मानिन्छ । यो संसारका धेरै शहरहरूमा निजी पार्टीहरूमा अतिथिहरूको मनोरञ्जनको लागि आयोजना गरिन्छ ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ