• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  मनोरञ्जन

  राखी सावन्तका पति आदिल पक्राउ, विवाहेत्तर सम्बन्ध र ठगीको आरोप

  1.9K
  SHARES

  काठमाडौं । राखी सावन्तका पति आदिल खान दुर्रानीलाई भारतको ओशिवारा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोमबार राति राखीले आदिलविरुद्ध विवाहेत्तर सम्बन्ध र ठगीको आरोप लगाउँदै उजुरी दर्ता गरेपछि प्रहरीले मंगलबार आदिललाई राखीको घरबाट पक्राउ गरेको हो ।

  आदिलले विवाहको नाममा आफूबाट सबै गहना र पैसा लिएको पनि राखीले प्रहरीलाई बताएकी छन् । प्रहरीमा एफआईआर दर्ता गर्नुअघि मिडियासँग कुरा गर्दै राखीले आदिलले आफूबाट घरको साँचो खोसेको र फिर्ता गर्न नमानेको बताइन् ।

  राखीले लामो समयदेखि आदिलले आफूलाई यातना दिइरहेको समेत बताइन् । ‘उनले मलाई बलिउडमा नाम कमाउन प्रयोग गरेका छन् । मसँग भएको सबै पैसा लिएर गए,’ राखीले भनेकी छन् ।

  यससँगै आदिलले आफू राखीसँग अलग भइसकेको र प्रेमिकासँग सँगै बस्न थालेको समेत प्रहरीसामु राखीले बताएकी छन् । राखी र आदिलले गत महिना मात्रै अदालती विवाह गरेका थिए ।

  २७ वर्षीय आदिल खान दुर्रानी कर्नाटकका बासिन्दा हुन् । उनको कार व्यवसाय छ । मिडिया रिपोर्टका अनुसार आदिल र राखीले मे २०२२ देखि एकअर्कालाई डेट गरिरहेका थिए । यसै क्रममा राखीसँगै आदिलले मुम्बईमा डान्स एकेडेमी पनि खोलेका थिए ।

  राखीकी आमाको केही दिनअघि निधन भएको थियो । उनी लामो समयदेखि मुम्बईको टाटा मेमोरियल क्यान्सर अस्पतालमा भर्ना थिइन् । राखीकी आमालाई क्यान्सर र ब्रेन ट्युमर थियो ।

  सामाजिक सञ्जालमा आमालाई सम्झिंदै राखीले लेखेकी थिइन्, ‘आज मेरो टाउकोबाट आमाको हात हटेको छ, अब मसँग गुमाउन केही बाँकी छैन ।’

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया