• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  मनोरञ्जन

  गायिका रिहाना ‘सेल्फमेड’ अमेरिकी अर्बपति घोषित, कुल सम्पत्ति १.४ बिलियन डलर

  3.1K
  SHARES  काठमाडौं । गायिका रिहाना फोब्र्स सूचिमा ‘सेल्फमेड’ अमेरिकी अर्बपति घोषित भएकी छन् । ३४ वर्षीया रिहाना यो सूचीमा २१ औं स्थानमा छिन् । उनको कुल सम्पत्ति १.४ बिलियन अमेरिकी डलर छ । फोर्ब्सका अनुसार उनको यो आम्दानी कस्मेटिक लाइन फेन्टी ब्युटीबाट हासिल भएको हो ।

  साभेज एक्स फेन्टीमा उनको कुल हिस्सा ३० प्रतिशत रहेको र सन् २०२१ को फेब्रुअरीमा यसको सम्पत्ति मूल्यांकन एक बिलियन डलर पुगेको थियो । गत अप्रिलमा उनी विश्वकै धनी संगीतकर्मी बनेकी थिइन् ।

  यो सूचीमा ६०० मिलियन डलरसहित केली जेनर, बियोन्से (४५० मिलियन डलर), किम कार्दसियन (१.८ बिलियन डलर), रिज विदरस्पुन (४३० मिलियन डलर), सेरेना विलियम्स (२६० मिलियन डलर), सान्ड्रा बुलुक (२५० मिलियन डलर) र म्याडोना (५७५ मिलियन डलर) छन् ।

  गत मे महिनामा प्रेमी अस्याप रकीसँगको सन्तानको रुपमा रिहानाले एक बच्चालाई जन्म दिएकी थिइन् ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया