• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  भेरी नदीमा बेपत्ता भएका २ जनाको शव भेटियो

  408
  SHARES  सुर्खेत । सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका–२ स्थित भेरी नदीमा बेपत्ता भएका दुवै जनाको शव भेटिएको छ । असार १ गते नुहाउने क्रममा बेपत्ता भएका कालिकोट मुम्राका भुपेन्द्र केसी र विनोद केसीको शव सशस्त्र प्रहरीको गोताखोर टोलीले आइतबार निकालेको हो ।

  सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नं. ६ महेश्वरी बाहिनी मुख्यालय सुर्खेतबाट सशस्त्र प्रहरी सहायक निरीक्षक रमेश बहादुर थापाको कमाण्डमा गएको १० जनाको गोताखोर टोलीले आइतबार साढे १२ बजेतिर भुपेन्द्र केसीको र करिब १ बजेतिर विनोद केसीको शव ३० फिट गहिराईबाट निकालेको हो ।

  मृतक दुवै जना कालिकोटको सानीत्रिवेणी गाउँपालिकाको मुम्रा घर भइ पढाईका लागि सुर्खेत बस्दै आएका थिए ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ