• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  खेलकुद

  नेपाल सुपर लिग- पाेखरामाथि काठमाण्डाैकाे जित

  1K
  SHARES

  काठमाण्डाै । नेपाल सुपर लिग (एनएसएल) मा पाेखरा थन्डर्सले काठमाण्डाै रेजर्समाथि पुनरागमन जित निकालेकाे छ ।

  आज साेमवार त्रिपुरेश्वरकाे दशरथ रङ्गशालामा भएकाे खेलमा पाेखरा काठमाण्डाैसँग २-१ गाेल अन्तरले पराजित भएको छ ।

  खेलमा पाेखराले शुरुवाती अग्रता लिएकाे थियाे । पहिलाे हाफ गाेलरहित बराबरी सकिएकाे खेलकाे ५७ औँ मिनेटमा आयुष घलानले गाेल गर्दै पाेखरालाई अग्रता दिलाएका थिए ।

  तर खेलकाे ८२ औँ मिनेटमा काठमाण्डाैका जुनियर एनकेनगेले गाेल गर्दै खेल १-१ काे बराबरीमा ल्याए । त्यसपछि इन्ज्युरी समयकाे तेस्राे मिनेटमा काठमाण्डाैका जाेकिर शाेख्रुखले गाेल गर्दै टाेलीलाई २-१ ले जिताए ।

  याे जितसँगै काठमाण्डाै ५ खेलमा ८ अङ्कसहित तालिकाकाे तेस्राे स्थानमा उक्लिएकाे छ । पाेखरा उति नै खेलमा ८ अङ्क भए पनि गाेल अन्तरका आधारमा चाैथाे स्थानमा रहेको छ । एनएसएलमा पाेखराकाे याे पहिलाे हार हाे ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया