• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  राजनीति

  नेकपा (बहुमत) कञ्चनपुरको सचिवालय बैठक सम्पन्न

  3.3K
  SHARES  महेन्द्रनगर । नेकपा (बहुमत) कञ्चनपुर जिल्ला सचिवालय समितिको बैठक सकिएको छ । जिल्ला संयोजक नक्सालको अध्यक्ष्यता बसेको बैठकले बिभिन्न महत्वपूर्ण निर्णय गरेको कार्यलय सचिव दिपेन्द्र ऐरीले बताए।

  बैठकले संगठन बिस्तार गर्ने, जिल्लास्तरीय अभियान सञ्चालन गर्नेलगायतका निर्णय भएको उनले बताए । बैठकमा नेकपा (बहुमत)का केन्द्रीय सदस्य डिडि पाण्डे, सेतिमहाकालि ईन्चार्ज महान, सेतिमहाकालि मुक्ति मोर्चा संयोजक बिवस र जिल्ला ईन्चार्ज अर्जुनको उपस्थिति थियो ।

  बैठक समसामयिक राजनीतिक बिषयमा समेत छलफल भएको थियो ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ