• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  करोडका सामान चोर्ने दुई युवक पक्राउ

  895
  SHARES  काठमाडौँ। एक करोडभन्दा धेरै मूल्यका सामान चोरीमा संलग्न भएको आरोपमा प्रहरीले दुईजना लाइ पक्राउ गरेको छ । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. २२ घर भई हाल मियाँपाटन बस्ने २१ वर्षीय नवीन नेपाली र गोरखा घर भई हाल पोखरा-४ गैह्रापाटन बस्ने २९ वर्षीय सुवास थापा मगरलाई प्रहरीले चोरीका सामानसहित पक्राउ गएको हो ।

  प्रहरीका अनुसार यी दुईजना यसअघि पनि कयौँ श्रृंखलावद्ध चोरी र अपराधका घटनामा संलग्न भएको खुलेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका सूचना अधिकारी एवम् प्रहरी निरीक्षक अविनाशदीप जिसीका अनुसार उनीहरूले पोखरलाई केन्द्र बनाएर चोरीमा संलग्न हुँदै आएका थिए ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ