• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  पहिले नै सोचेर काम गर्न प्रधानसेनापतिलाई सांसद राईको सुझाव

  1.1K
  SHARES

  काठमाडौँ । सांसद राजेन्द्र राईले सेनासँग गम्भीर विषय जोडिएको बताएका छन् ।

  बुधवार राज्य व्यवस्था समिति बैठकमा बोल्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् । समितिमा फाष्ट ट्रयाकबारे भएको सवाल जवाफमा बोल्दै उनले भने, ‘आज सेनासँग गम्भीर विषय जोडियो । सेनाको सबैले प्रशंसा गर्नुभएको छ तर काम हेरेरै चाल पाइयो ।’

  उनले यसबारेमा बैठक बसेर निष्कर्ष निकाल्नुपर्नेमा जोड दिए । उनले भने, ‘डायरी र कलम मात्र निकालेर हुँदैन । मिटिङ गरेर निष्कर्ष निकाल्नुपर्छ ।’

  सांसद राईले प्रधानसेनापतिले पहिले नै सोचेर काम गर्नुपर्ने सुझाव उनले दिए । उनले भने, ‘प्रधानसेनापतिले पहिल्यै सोच्नुपर्छ । कामको राम्रो रिजल्ट आयो भने तपाईंको प्रसंशा गर्छौ होइन भने तपाईंलाई निर्माण व्यवसायी सँग जोडेर हेर्छन् ।’

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया