• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  ल्यापटप चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीका असई पक्राउ

  2.9K
  SHARES

  काठमाडौं । ल्यापटप चोरी गरेको आरोपमा सशस्त्र प्रहरीका एक जना सहायक प्रहरी निरीक्षक (असई) पक्राउ परेका छन् ।

  धनगढी उपमहानगरपालिका-३ चटकपुरमा अवस्थित स्वस्तिक अस्पतालबाट एउटा ल्यापटप चोरी गरेको आरोपमा असई रमेश भण्डारी पक्राउ परेका हुन् ।

  आरोपित भण्डारीले गत कात्तिक २६ गते राति पौने १२ बजेतिर अस्पतालको रिसेप्सनबाट ल्यापटप चोरी गरेको पाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रहरी प्रवक्ता एवमं प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) कुलदीप चन्दले बताए ।

  “अस्पतालले ल्यापटप चोरी भएको उजुरी दिएपछि सीसीटीभी फुटेज हेर्दै जाँद चोरी गर्ने असई भण्डारी भएको पत्ता लाग्यो त्यसपछि सशस्त्र प्रहरीको सहयोगमा उनलाई नियन्त्रणमा लिइएको हो । हाल चोरी मुद्दामा सात दिनको म्याद थप गरी थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।”

  दार्चुलाको ४३ नम्बर गणमा कार्यरत असई भण्डारी पोखरामा तालिम गरिरहेका थिए । तिहारको बिदामा धनगढीस्थित आफ्नो कोठामा जाने क्रममा उनले ल्यापटप चोरी गरेको डीएसपी चन्दले बताएका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया