• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  भूकम्प प्रभावितको उद्धारमा खट्ने विमान र हेलिकोप्टरलाई निगमले निःशुल्क इन्धन दिने

  2.2K
  SHARES

  काठमाडौँ  जाजरकोट भूकम्पको उद्धारमा खटिने नेपाल एयरलाइन्सको विमान तथा सेनाको हेलिकोप्टरका लागि निःशुल्क इन्धन व्यवस्था हुने भएको छ । नेपाल आयल निगमले राहत तथा उद्धारका लागि प्रयोग हुने नेपाल एयरलाइन्सको विमान र सेनाको हेलिकोप्टरका लागि निःशुल्क इन्धन दिने निर्णय गरेको हो ।

  निगमले सामाजिक उत्तरदायित्व कोषबाट हवाई इन्धन सहयोग गर्ने भएको हो । भूकम्पले जाजरकोट र रुकुमम पश्चिममा क्षति पुर्याउन बितिकै एकाबिहानैदेखि हेलिकप्टर र नेपाल एयरलाइन्सको सानो विमान परिचालित हुन थालेको थियो।

  गए राति जाजरकोट केन्द्रविन्दु भएर गएको भूकम्पले ठूलो मानवीय तथा भौतिक क्षति गरेको छ । हालसम्म मृतकको संख्या १५७ पुगिकसेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया