• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  विजनेश

  आज विदेशी मुद्राको विनिमयदर

  2.1K
  SHARES  काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज एक अमेरिकी डलरको बिक्रीदर १ सय ३१.४५ रुपैयाँ र खरिददर १३०.८५ रुपैयाँ कायम रहेको जानकारी दिएको छ ।

  केन्द्रीय बैंकले आजको विदेशी विनिमयदरको दरभाउ तोक्दै अमेरिकी डलरको बिक्री र खरिद मूल्य तय गरेको हो । यस्तै, आज एक युरोको बिक्री मूल्य १सय ३९.७८ रुपैयाँ र खरिद मूल्य १सय३९.१५ रुपैयाँ छ भने बेलायती पाउण्डको बिक्री मूल्य १सय ५८.(२९ रुपैयाँ र खरिदमूल्य १सय ५७.५६ रुपैयाँ कायम छ । १ स्वीक फ्र्यांकको बिक्रीमूल्य १सय ४०.४४ रुपैयाँ रहँदा खरिदमूल्य १सय ३९.८० रुपैयाँ कायम छ ।

  एक अष्ट्रेलियन डलरको बिक्रीदर ८८.९८ रुपैयाँ र खरिददर ८८.५७ रुपैयाँ छ भने सिंगापुर डलरको बिक्रीदर ९७.७९ रुपैयाँ र खरिददर ९७.३४ रुपैयाँ छ । यस्तै, १० जापानी येनको बिक्रीदर ९.६७ रुपैयाँ र खरिददर ९.६३ रुपैयाँ कायम छ भने चिनियाँ युवानको बिक्रीदर १९.०३ र खरिददर १८.९४ रुपैयाँ छ ।

  साउदी रियालको बिक्रीदर ३५.०२ र खरिददर ३४.८६ रुपैयाँ छ भने कतारी रियालको बिक्रीदर ३५.८९ रुपैयाँ र खरिददर ३५.७२ रपैयाँ छ ।

  यसैगरी, संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई)को दिरामको बिक्रीदर ३५.७९ रुपैयाँ र खरिददर ३५.६२ रुपैयाँ छ भने कोरियन १०० वनको बिक्रीदर १०.१४ रुपैयाँ र खरिददर १०.१० रुपैयाँ छ ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ