• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  Uncategorized

  नेकपा नेता आदर्शले लगाएका आरोपबारे डिएसपी भाटको खण्डन, पत्रसहित

  5.3K
  SHARES  काठमाडौँ । विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका केन्द्रीय सदस्य चुडामणी ओली ‘आदर्श’ले तत्कालिन बाजुरा जिल्लाका डिएसपी उद्दबसिंह भाटले आफुहरुलाई गिरफ्तार गर्दा महिला बन्दिहरुमाथि अमर्यादित र अनैतिक हिसाबले समात्ने, यातना दिने र लछारपछार गर्ने लगायतका कार्य गरेको भन्दै गम्भीर आरोप लगाएका थिए ।

  उनले लगाएका आरोपहरुबारे सञ्चारकेन्द्र डटकमले समाचार सामाग्री प्रकाशन गरेको थियो । सोही समाचारमा आफुमाथि आदर्शले लगाएका आरोपहरुको भाटेले खण्डन गरेका हुन । नेकपा नेता आदर्शले एउटा अनलाइन यूयुब च्यानललाई अन्तर्वार्ता दिदै लगाएका आरोपहरुको खण्डन गर्दै डिएसपी भाटले सञ्चारकेन्द्र डटकममा खण्डनपत्र पठाएका छन् ।

  भाटले सञ्चारकेन्द्रलाई इमेल मार्फत पठाएको खण्डन पत्रमा नेकपा नेता कार्यकर्ताहरु आफुहरुले पक्राउ गरेको सत्य भएको तर यातना दिएको र अनैतिक हर्कत गरेको भन्ने कुरा झुटो आरोप मात्र भएको बताएका छन् ।

  व्यक्तिगतरुपमा पूर्वाग्रह राख्ने हिसाबले मात्र आफूमाथि आरोप प्रत्यारोप लगाइएको भन्दै उनले आपत्ति जनाए । साथै बिना कुनै तथ्य यस्तो अनावश्यक आरोपप्रत्यारोप सह्य नहुने र त्यसका लागि आफू कानुनी उपचार खोज्ने उनको भनाइ छ । नेकपामाथि प्रतिबन्ध लागेका बेला भाट बाजुराको डिएसपी थिए । सोही बेला नेकपा नेता आदर्शसहित १६ जना नेता कार्यकर्ता गिरफ्तार परेका थिए

  हेर्नुहोस् डिएसपी भाटको खण्डन जस्ताको त्यस्तै 

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ