• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  १० राउण्ड गोली लोड भएको अटोमेटिक पेस्तोल हरायो

  7.1K
  SHARES  काठमाडौं । बारामा प्रहरीले बोकेको पेस्तोल हराएको छन् । प्रहरीका वरिष्ठ सई पूर्ण बिसीले बोकेको १० राउण्ड गोली लोड भएको अटोमेटिक पेस्तोल हराएको हो ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका डीएसपी तथा प्रवक्ता दधिराम न्यौपानेले पेस्तोल हराएको पुष्टि गरे । डीएसपी न्यौपाने भन्छन- ‘हिजो राति अपरेसनमा जाँदा हराएको हो, खोजी भइरहेको छ,’ । अपरेसनकै क्रममा पेस्तोल हराएको डीएसपी  न्युपानेले बताए ।

  इलाका प्रहरी कार्यालय अमलेखगञ्जमा कार्यरत वरिष्ठ सई बिसीसहितको टोली सोमबार राति लागुऔषधको अपरेसनमा गएका बेला लागुऔषध गाँजासहित केही व्यक्ति समेत पक्राउ परेका थिए । घटनाबारे बारा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ