• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  सेनाका उपरथी अशोक सिग्देल रथीमा बढुवा

  1.1K
  SHARES

  काठमाडौं । सरकारले नेपाली सेनाका उपरथी अशोकराज सिग्देललाई रथीमा बढुवा गरेको छ ।

  बिहीबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले सिग्देललाई रथीमा बढुवा गरेको सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री रेखा शर्माले जानकारी गराएकी छन् ।

  सरकारको यो निर्णयसँगै सिग्देल हालका प्रधान सेनापति प्रभुराम शर्मापछि प्रधान सेनापति बन्ने सम्भावना बढेको छ । यसअघि सेनाले ताराध्वज पाण्डेलाई रथी बढुवा गर्न सूचना जारी गरेको थियो । तर, उनले जन्ममिति विवादका बीच राजीनामा दिएका थिए ।

  पाण्डेको राजीनामासँगै सिग्देल बढुवाका लागि दाबेदार बनेका थिए । रथी बढुवाका लागि दोस्रो पटक जंगीअड्डाले सिग्देललाई अघि सारेको थियो । जंगीअड्डा हुँदै गएको प्रस्ताव रक्षा मन्त्रालय हुँदै बिहीबार मन्त्रिपरिषद्ले निर्णय गरेको हो ।

  अघिल्लो पटक रक्षामन्त्री विदेश भ्रमणमा भएकाले उनको बढुवासम्बन्धी निर्णय भने भएको थिएन ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया