• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  गैह्रीगाउँमा हत्या गरिएका ४ जनाको सनाखत, २८ वर्षीय दीपेन्द्र राई पक्राउ

  4.4K
  SHARES  काठमाडौं । काठमाडौंको तीनकुनेस्थित दिव्य स:मिलमा हत्या भएका चारै जनाको शव त्रिवि शिक्षण अस्पताल लगिएको छ ।

  घटनाको अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि आज बिहानै शिक्षण अस्पतालमा पठाएको हो ।

  स:मिलमा एकै परिवारका ३ जनासहित ४ जनाको शुक्रबार राति हत्या भएको थियो । हत्या हुनेहरूमा दोलखा घर भएका करिब ५५ वर्षीय कुमार भुजेल, उनकी श्रीमती शुभद्र वाइवा र कुमारकी आमा करिब ७० वर्षीया सुमित्रा भुजेल र मोरङ घर भएका करिब १९ वर्षीय नवीन राई रहेका छन् ।

  हत्यामा संलग्न भएको आशङ्कामा प्रहरीले २८ वर्षीय दीपेन्द्र राई लाई कपडा र जुत्तामा रगत लत्पतिएको अवस्थामा पक्राउ गरेको उपत्यका प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीका प्रमुख एआईजी दीपक थापाले बताएका छन् । राईले मदिरा सेवन गरेको पाइएको छ ।

   

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ