• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  अब हिमाल डेन्टल हस्पिटलको शाखा साँखुमा पनि, २४ सैं घण्टा गुणस्तरीय मुख तथा दन्त सेवा

  4.4K
  SHARES  काठमाडौं । बिगत लामो समयदेखि मुख तथा दन्तरोग सम्बन्धि गुणस्तरीय सेवा दिदै आएको हिमाल डेन्टल हस्पिटलले काठमाडाैंकाे साँखुमा पनि शाखा सञ्चालनमा ल्याएको छ । सामाजिक दायित्वलाई बोध गर्दै काठमाडौंको साँखुमा पनि हिमाल डेन्टल हस्पिटलको शाखा बिस्तार गरेको अस्पतालले बताएको छ ।

  अस्तपालका अध्यक्ष डा. राजेन्द्र भट्टले साँखु शाखाबाट सर्वसुलभ र गुणस्तरीय मुख तथा दन्त सम्बन्धि सेवा उपलब्ध हुने जानकारी दिए । उनले साँखु आसपासका बासिन्दाको सेवा गर्न पाउँदा खुशी लागेको बताए ।

  दन्त चिकित्सा सेवा सँगै दक्ष जनशक्ति तयारी गरिरहेको हिमला डेन्टलले पूर्वदेखि पश्चिमसम्म शाखा संजाल विस्तार गरिसकेको छ । अस्पतालका सबै शाखाले २४ सैं घण्टा दात तथा मुख सम्बन्धी गुणस्तरिय सेवा प्रदान गरिरहेका छन् ।

  साँखु शाखाले पनि २४ सैं घन्टा सेवामा दात तथा मुख सम्बन्धी सम्पूर्ण रोग तथा समस्याको समाधन गरिने अस्पतालले जनाएको छ ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ