• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  मधेशी र मुस्लिम किशोरीलाई लक्षित गरी नेपालगञ्जमा महिला क्याम्पस स्थापना

  655
  SHARES  काठमाडाैं । बाँकेको नेपालगञ्जमा महिला क्याम्पस स्थापना भएको छ । विशेषगरी मधेशी र मुस्लिम समुदायका किशोरीलाई लक्षित गरी स्थापना गरेको मङ्गलप्रसाद महिला कलेजमा अध्ययन गर्न आउनेहरूको आकर्षण बढेको छ ।

  ४० कोठे भवन निर्माण गरी पठनपाठन सञ्चालन गरिएको कलेजका प्रमुख रवीन्द्रकुमार कर्णले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार महिला कलेजमा छात्रावासको व्यवस्थासमेत गरिएको छ । कलेजले अहिले बीबीएच, चार वर्षे बीएड र बीएससीका कक्षा सञ्चालन गर्दै आएको छ ।

  पूर्वाञ्चल विश्वविद्यालयसँग सम्बन्धन प्राप्त कलेजले न्यूनतम शुल्कमा गुणस्तरीय र किशोरीमैत्री वातावरणमा अध्यापन गराउँदै आएको प्रमुख कर्णले बताउनुभयो । एक सय ३० किशोरीले विभिन्न सङ्कायमा अध्ययन गरिरहेका छन् ।

    
  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ