• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  गीत-सङ्गीत भिडियो

  ‘आकाशै को’ गीतमा रोचक र मुनाको रोमान्स

  638
  SHARES

  काठमाडौं । गायक विश्व नेपाली र गायिका अस्मिता परियारको स्वर रहेको ‘आकाशै को’ बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । आनन्द राईको संगीत रहेको गीतमा डा.राजुबाबु श्रेष्ठको शब्द र गोपाल रसाईलीको संगीत संयोजन छ ।

  भिडियोमा रोचक जोशी र मुना गौचनको अभिनय देख्न सकिन्छ । दिपेश सापकोटाको निर्देशन रहेको भिडियोमा विशाल प्रजापतिको छायाँकन र उज्वल ढकालको सम्पादन छ । भिडियो होटेल याक एण्ड यति, होटेल साम्बाला, रिगल स्टुडियो, बबरमहल रिभिजिटेड साथै हेलम्बुको मनमोहक स्थानमा छायाँकन गरिएको हो । भिडियोकी मोडल मुना ‘फेस अफ क्लासिक डायमन्ड २०१७’ विजेता पनि हुन् । उनले ‘रंग लगाया तुने’ बोलको हिन्दी गीतको भिडियोमा पनि अभिनय गरेकी थिइन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया