• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  विजनेश

  माछापुच्छ्रे बैंक र नेपाल चिकित्सक संघबीच सम्झौता, स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई विषेश बैंकिङ सेवा दिने उद्देश्य

  3.7K
  SHARES

  काठमाडौं । माछापुच्छ्रे बैंक र नेपाल चिकित्सक संघबीच सम्झौता भएको छ । उक्त सम्झौता बैंकले संघका स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई विशेष बैंकिङ सेवा दिने उद्देश्यले भएको हो । बैंकले संघसँग प्रत्यक्ष र अप्रत्यक्ष रुपमा आवद्ध रहेका कर्मचारीहरु र संस्थाहरुलाई विशेष बैंकिङ सेवा दिने भएको छ ।

  माछापुच्छ्रे बैंकका तर्फबाट प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिइओ) सन्तोष कोइराला र नेपाल चिकित्सक संघका तर्फबाट डा.लोचन कार्कीले उक्त सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर गरेका हुन् ।

  बैंकले उक्त संघको अफिसियल बैंकको रुपमा आफ्ना सम्पूर्ण शाखा सञ्जालबाट सेवा दिने भएको छ । सघंका सदस्यहरुलाई बैंकले निक्षेप खाता, कर्जा तथा अन्य बैंकिङ्ग सुविधाहरुमा विशेष सहुलियत प्रदान गर्ने भएको हो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +


  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ