• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय खेलकुद

  ‘बार्सिलोनाका पाँच खेलाडीमा देखिएको थियो कोरोना संक्रमण’

  646
  SHARES

  काठमाडौं । स्पेनिस फुटबल क्लब बार्सिलोनाका पाँच खेलाडीमा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको र उनीहरु हाल निको भइसकेको एक रेडियोले जनाएको छ ।क्याटलाना रेडियो स्टेसन आरएसी वानले बार्सिलोनाको पाँच खेलाडीमा कोरोना देखिएको दावी गरेको हो । रेडियोका अनुसार अहिले उनीहरु निको भइसकेका छन् ।

  रेडियोले उनीहरुको नाम भने सार्वजनिक गरेको छैन । तर स्पेनमा कोरोना महामारी सुरु हुँदाताका नै बार्सिलोनाका खेलाडीमा संक्रमण देखिएको उसले जनाएको छ ।यस्तै आरएसीले बार्सिलोनाको दुई जना कर्मचारीमा पनि कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको दावी गरेको छ ।

  बार्सिलोनाले यस बारे कुनै समाचार सार्वजनिक गरेको थिएन र रेडियोको पछिल्लो रिपोर्टबारे कुनै प्रतिक्रिया पनि दिएको छैन । कोरोना भाइरस महामारीले स्थगित ला लिगा यही जुन ११ देखि फेरि शुरु हुँदैछ र लिग लिडर बार्सिलोनाले जुन १३ मा मालोर्कासंग खेल्दैछ ।

  केही दिनअघि कप्तान लिओनल मेसीले कोरोना भाइरसपछि फुटबल र जीवन उस्तै नहुने प्रतिक्रिया दिएका थिए । केही साताअघि पहिलो पीसीआर विधिबाट गरिएको परीक्षणमा बार्सिलोनाले क्लबमा कसैलाई पनि पोजेटिभ नदेखिएको जनाएको थियो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालानामा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार र समाचार सामाग्रीहरुको केन्द्र’ बन्ने यात्रामा अगाडि बढिरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ