• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  हेटौंडाकी कोरोना संक्रमित महिलालाई भरतपुर पठाइयो, घर सिल

  1K
  SHARES

  हेटौंडा । हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १ चौकिटोलकी कोरोना संक्रमित महिलालाई भरतपुर पठाइएको छ । कोरोना संक्रमित महिलालाई यहाँ व्यवस्थित ढंगले राख्नका लागि समस्या भएपछी भरतपुर पठाइएको हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका उपमेयर मिना कुमारी लामाले वताएका छन् ।

  आजै एमुलेन्स मार्फत भरतपुर पठाइएको हो । कोरोना जाँच गराउनुभन्दा पहिले भरतपुरमा वस्दै आउनुभएकी महिला अहिले भने हेटौंडामै हुनुहुन्थ्यो । आजै एमुलेन्समा भरतपुर पठाइएको हो । कोरोनाको संक्रमण देखिएको महिलाको घर सिल गरिएको छ । चौकीटोलमा रहेको कोरोना संक्रमित महिलाको घर सिल गरिएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ