• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  आरडिटी टेस्टमा काेराेना पोजेटिभ देखिएका २ नर्सको पिसिआर रिपोर्ट नेगेटिभ

  1.5K
  SHARES

  काठमाडाैँ । आरडिटी टेस्ट गर्दा कोरोन पोजेटिभ देखिएका २ नर्सको पिसिआर परीक्षण रिपोर्ट भने नेगेटिभ देखिएको छ । मंगलबार केन्द्रीय कारागार अस्पतालमा कार्यरत २ नर्समा आरडिटी टेस्ट गर्दा पोजेटिभ देखिएपछि सिआर परीक्षणका लागि केन्द्रीय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालामा पठाइएकोको थियो ।

  उनीहरुको आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ आएको प्रयोगशालाले जनाएको छ। उनीहरूमा कोरोनाको शंका देखिएपछि मंगलबार नै शहिद शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरूवा रोग अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ