• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  पाँच पटकसम्म रिपोर्ट पोजेटिभ आएकी कनिका कपूरले यसरी जितिन कोरोनाविरुद्धको लडाई

  3.2K
  SHARES

  काठमाडौँ । लामो समयदेखि कोरोनासँग  जधिरहेकी  चर्चित बलिवुड गायिका कनिका कपुरले कोरोना भाइरस (कोभिड-१९) विरुद्धको लडाई जितेकी छिन । कोरोना  पोजेटिभ देखिएपछि उनलाई अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनले ६ पटकसम्म कोरोनाको जाँच गरेकी थिइन् ।

  पहिले गरिएका चार टेस्टमा कनिकाको रिपोर्ट पोजेटिभ आए पनि पछिल्ला दुुई रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनलाई अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिने भएको छ । पाँचौ रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि डाक्टरहरुले कनिकाको पुनः जाँच गर्नुपर्ने जनाएका थिए ।

  अस्पतालबाट छुटे पनि कनिका घरमा १४ दिन सेल्फ क्वारेन्टाइनमा बस्न भनिएको छ । उनीमाथि कोरोना भाइरस फैलाएको भन्दै ३ उजुरी छन् । अब लकडाउन खुलेपछि उनले ती उजुरीका लागि प्रहरी कार्यालय धाउनुपर्ने हुनसक्ने भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ