• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights अन्तराष्ट्रिय

  भारतमा एकैदिन ११ जनाको मृत्यु, ४७२ कोरोना संक्रमित भेटिए

  1.4K
  SHARES

  काठमाडौं । भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का चार सय ७२ जनामा नयाँ संक्रमित फेला परेका छन् । भारतको केन्द्रीय स्वास्थ्य एवं परिवार कल्याण मन्त्रालयले आइतबार पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका समग्र संक्रमितको संख्या तीन हजार तीन सय ७४ मा पुगेको छ ।

  बीबीसी हिन्दीका अनुसार, पछिल्लो २४ घण्टामा भारतमा ११ जनाको कोरोना भाइरसको कारण मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका सचिव लव अग्रवालले भारतमा अहिलेसम्म मृत्यु हुनेको संख्या ७९ पुगेको बताएका हुन् । भारतमा अहिलेसम्म दुई सय ६७ जना संक्रमित निको भएका छन् ।

  पछिल्लो केही दिनयता भारतमा कोरोना भाइरसको महामारी तीव्र गतिमा फैलिएको छ । एक महिनाअघिसम्म भारतमा कोरोना भाइरस संक्रमितको संख्या ४० भन्दा कम थियो । पछिल्लो चार दिनमा मात्र भारतमा भाइरसका संक्रमितको संख्या दोब्बरभन्दा बढी पुगिसकेको छ ।

  प्रतिक्रिया