News Portal

 • आठ तोला सुनका गहना र साढे ३ क्विन्टल चरेससहित २ पक्राउ

  संचारकेन्द्र संवाददाता
  ७८ पटक

  काठमाडौँ । प्रहरीले बुटवलबाट सुनका गरगहनासहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । शनिबार साँझ तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ३ ड्राइभर टोलबाट चोरी भएका सुनका गरगहनासहित उनलाई पक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले जानेको छ ।

  प्रहरीका अनुसार पक्राउ पर्नेमा कास्की जिल्ला पोखरा महानगरपालिका वडा नं. ९ बस्ने ३२ वर्षीय दीपक थापा रहेका छन् । गुल्मी धुर्कोट गाउँपालिका वडा नं. ५ घर भई हाल तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ५ बस्ने सुरेश शर्माको कोठाबाट उक्त सुनको गरगहना चोरी भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायब उपरीक्षक डिल बहादुर मल्लले जानकारी दिए।

  प्रहरीले पक्राउ परेका गुरुङको साथबाट ८ तोलाभन्दा बढी सुनका गरगहना बरामद गरेको जनाएको छ। प्रहरीले गुरुङको साथबाट सुनको बाला २ थान, सुनको हार १ थान, चन्द्रमा १ थान, औंठी १ थान, जन्तर १ थान, कालो मालाको पोतेको झुम्का १ थान, चाँदीको सिक्री १ थान र १ थान डिजिटल घडी समेत बरामद गरेको जनाएको छ ।

  पछिल्लो समय रुपन्देहीमा सुनका गरगहना चोरी गर्ने गिरोहको बिगबिगी बढेको प्रहरीले जनाएको छ। यसअघि गत हप्ता पत्रकार यमलाल भुसालको तिलोत्तमा नयाँमिलस्थित घरबाट पनि आठ तोलाभन्दा बढी सुनका गरगहना चोरी भएको थियो।

  यता, रुपन्देहीको भैरहवाबाट चोरी भएको मोटरसाइकलसहित रुपन्देही प्रहरीले एक जनालाई पक्राउ गरेको छ। गत माघ १८ गते सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नं. ३ खजहनास्थित सन्तोषकुमार पाठकको घरभित्रबाट चोरी भएको लु २८ प ४९१३ नं. को मोटरसाइकलसहित सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नं. ३ का २६ वर्षीय विक्रम घर्ती मगरलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ।

  यस्तै यता धादिङको गजुरीबाट ३ सय ६० किलो चरेशसहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। केन्द्रीय लागु औषध नियन्त्रण ब्युरोबाट खटेको टोलीले भारतीय कन्टेनरबाट ठुलो मात्रामा चरेश बरामद गरेको हो। प्रहरीले भारत मोतिहारीका गुलाव खान, चालक ओमप्रकाश र सहचालक मुर्फा बलारालाई नियन्त्रणमा लिएको छ।

  भारत लैजान लागेको अवस्थामा सो चरेश नियन्त्रणमा लिइएको डिआइजी दिनेश अमात्यले जानकारी दिए। प्रहरीले यसअघि भारत लैजान लागेकै अवस्थामा २ सय ३५ केजी चरेश बरामद गरेको थियो।

  २०७५ माघ २७ गते प्रकाशित
  प्रतिकृया दिनुहोस्

  विदेशीसँग प्रतिस्पर्धा गर्नसक्ने नेपाली जनशक्ति उत्पादन गरिन्छ – प्रधानमन्त्री

  काभ्रेपलाञ्चोक । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विदेशीसँग प्रतिस्पर्धामा उत्रनसक्ने गरी नेपाली जनशक्ति उत्पादन गरिने बताएका...

  २७ वर्षपछि कोमाबाट बौरिएकी आमाको मुखबाट पहिलोपटक निस्कियो यस्तो शब्द

  काठमाडौँ । सडक दुर्घटनामा परेर ‘कोमा’ मा गएकी संयुक्त अरब इमिरेट्सकी एक महिला २७ वर्षपछि...

  एकता सकिएको २ दिन नबित्दै ओलीसँग प्रचण्ड फायर, यस्तो छ कारण

  काठमाडौं । जिल्ला तहको एकता भएको २ दिन नबित्दै सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) भित्रको...

  राष्ट्रिय भण्डारी चीन प्रस्थान

  राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी मित्रराष्ट्र चीनको नौं दिने राजकीय भ्रमणका लागि त्यसतर्फ प्रस्थान गरेकी छिन् ।...

  भूकम्प जाँदा मृत्यु हुनेको संख्या ११ पुग्यो, यस्तो छ थप क्षतिको बिबरण

  काठमाडौं । ६ दशमलव १ म्याग्निच्युडको भूकम्प जाँदा मृत्यु हुनेको संख्या ११ पुगेको छ ।...