• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  अन्ततः ओलीसँग हारे प्रचण्ड, कानुनमन्त्रीमा भानुभक्त ढकाल नियुक्त

  13.6K
  SHARES

  काठमाडौं ।

  कानून, न्याय तथा संसदीय मामिला मन्त्रीमा भानुभक्त ढकाल नियुक्त भएका छन् । सरकारले शेरबहादुर तामाङले राजीनामा दिएपछि काुननमन्त्री नियुक्त गर्न सकेको थिएन । मोरङ्ग क्षेत्र नम्बर ३ बाट निर्वाचित ढकाललाई सरकारले कानुनमन्त्रीमा नियुक्त गरेको हो ।

  कानुन मन्त्रीका लागि भानुभक्त ढकाल ओलीको रोजाइका मान्छे हुन्छ। शेरबहादुर तामाङले राजीनामा दिएपछि रिक्त कानूनमन्त्रीमा पठाउने नामबारे सत्तारुढ नेकपाका दुई अध्यक्षबीच मत बाझिएको थियाे ।

  प्रचण्ड गृहजिल्ला चितवनका सांसद कृष्णभक्त पोखरेललाई मन्त्री बनाउनुपर्ने विचारमा थिए तर उनले सकेनन । बंगलादेशमा एमबीबीएस अध्ययनरत नेपाली छात्राहरुबारे आपत्तिजनक अभिव्यक्ति दिएपछि तत्कालीन कानुनमन्त्री शेरबहादुर तामाङलाई राजीनामा दिन लगाइएको थियो।

  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ