• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  एकै परिवारका ६ जनाले गरे आत्महत्या

  15.8K
  SHARES

  काठमाडौं । 

  भारत झारखण्डमा एक परिवारका सबै ६ जनाले आत्महत्या गरेका छन् । झारखण्डको हजारीबाग शहरका एक व्यवसायीको सबै परिवारका सदस्यको शव घरभित्रै फेला परेको हो । घरबाट प्रहरीले ६ वटा सुसाइड नोट पनि फेला पारेको जनाएको छ ।

  रातो रंगको कागजमा रहेको सबै सुसाइड नोटमा आफूहरुले स्वेच्छाले आत्महत्या गरेको उल्लेख गरिएको जनाइएको छ । यद्यपि, बच्चाको भने घाँटी रेटेर हत्या गरिएको उल्लेख छ । सबै शव घरको विभिन्न स्थानमा फेला परेका थिए ।

  सुसाइड नोट कस्ले लेखेको हो भन्नेमा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको छ । प्रारम्भिक छानबीनमा ती व्यापारीको ठूलो रकम फसेको खुलेको प्रहरीले जनाएको छ । ७० वर्षीय महावीर माहेश्वरी शहरको ड्राइृ फ्रुट्सका ठूला व्यापारी रहेको उल्लेख गरिएको छ ।(एजेन्सी)

  प्रतिक्रिया