• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  नाना पाटेकरले बच्चालाई थप्पड हानेपछि

  1K
  SHARES  मुम्बई । सामाजिक सञ्जालमा अभिनेता नाना पाटेकरको एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ जसमा उनले एक बच्चालाई थप्पड हानिरहेको देखिन्छ । यो भिडियो वाराणसीमा चलिरहेको ‘जर्नी’ नामक चलचित्रको सुटिङको दौरान खिचिएको भनिएको छ ।

  यो भिडियो भाइरल भएपछि नाना पाटेकरले यसबारे स्पष्टीकरण दिएका छन् । नानाले सामाजिक सञ्जालमा एक भिडियो जारी गर्दै भनेका छन्, ‘सामाजिक सञ्जालमा फैलाइएको एक भिडियोलाई कयौँ व्यक्तिहरूले गलत तरिकाले व्याख्या गरिरहेका छन् । वास्तवमा जे भएको थियो, त्यो मेरो आगामी चलचित्र ‘जर्नी’ को सुटिङका लागि गरिएको रिहर्सलका दौरान गलतफहमीको नजिता हो ।’

  भिडियोमा उनले सुटिङका दौरान एक बच्चालाई थप्पड हिर्काउने अभिनय गर्नुपर्ने जिकिर गरेका छन् । तर संयोगले रिहर्सलका दौरान अर्को बच्चा त्यहाँ आइपुगे र उनले ती बालकलाई चलचित्रको बालक ठानेर थप्पड हान्न पुगे ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया