• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  सिन्धुलीमा अटाेले ठक्कर दिँदा ५२ वर्षीय समरबहादुरको ज्यान गयो

  649
  SHARES  काठमाण्डौ । सिन्धुलीको दूधौली-१० मा अटाेले ठक्कर दिँदा एक पैदल यात्रीको ज्यान गएको छ ।

  हिजो शुक्रवार भएको घटनामा दूधौली अरुणठाकुर ग्रामिण सडक खण्डमा जल्किेनेबाट दूधौली जाँदै गरेको प्रदेश १-०५-००१ ह ०१८३ को अटोलाई त्यही दिशाबाट आउँदै गरेको बा ४ ख ५१३० नम्बरको कमलामाई बोर्डिङ स्कुलको बसले ठक्कर दिँदा अटो अनियन्त्रित भइ पैदल यात्रीलाई लागेपछि ज्यान गएको हो ।

  ज्यान जानेमा सिन्धुली जिल्ला दूधौली नगरपालिका-१३ बस्ने ५२ वर्षीय समरबहादुर तामाङ रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीले जनाएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया