• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights समाचार

  महेन्द्रनगरको अपी होटलमा घट्यो यस्तो रहस्यमय घटना, पुरै बजार आतंकित

  23.9K
  SHARES


  काठमाडौं, २३ जेठ ।

  कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरस्थित एक होटलका कामदारको रहस्यमय मृत्यु भएको छ । महेन्द्रनगर बसपार्कनजिक रहेको अपी होटलमा काम गर्ने बैतडीको मेलौली नगरपालिका–३ आमचौराका भाष्कर सुवेदीको गएराति होटलमै सुतेको अवस्थामा रहस्यमय तरिकाले मृत्यु भएको हो ।

  बेलुका काम सकेर काउन्टर नजिकको भुइँमा म्याट्रेस ओछ्याएर सुतेका सुवेदी बिहान मृत फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले जनाएको छ ।

  दुवैतिरको ढोका बन्द गरी काउण्टरको पछाडिपट्टी सुवेदी सुतेको सीसीटीभीमा देखिएको प्रहरीले जनाएको छ । बिहान ४ बजे पाहुनाले ढोका खोल्दा नखुलेको र काउन्टरमा फोन गर्दासमेत नउठेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

  होटल संचालक कैलाश कार्कीले सुवेदी कुनै बिरामी नभएको र दिनभर काम गरेर सुतेको बताए । मृतकको शव पोस्टमार्टका लागि महाकाली अञ्चल अस्पतालमा राखिएको छ । पोस्टमार्टमपछि मृत्युको कारण खुल्ने प्रहरीको भनाइ छ ।

  उक्त घटनापछि महेन्द्रनगर बजार क्षेत्र आतंकित बनेको छ ।

  प्रतिक्रिया