• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति

  भ्रष्टाचारविरुद्धको लडाइँमा जनयुद्धको मानसिकताका साथ हामफालेको अनुभव भयाे : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड

  479
  SHARES  काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले विकृति, विसंगति र भ्रष्टाचारविरुद्धको लडाइँमा जनयुद्धको मानसिकताका साथ हामफालेको अनुभव भएको बताएका छन् ।

  शनिबार काठमाडौँको साँखुमा प्रेस सेन्टर नेपालको १९औँ साधारणसभा उद्घाटन गर्दै प्रधानमन्त्री प्रचण्डले जनयुद्ध सुरु गर्दा मृत्युवरण गरेर हामफालेको भन्दै अहिलेको लडाइँमा पनि कति बेला एम्बुस र घात प्रतिघातमा पर्ने हो टुङ्गो नरहेको बताए ।

  उनले मुलुकमा देखिएको ठूला- ठूला भ्रष्टाचार र बेथितिविरुद्धको आन्दोलनमा जनताले साथ दिने उल्लेख गरेका छन् । प्रधानमन्त्री प्रचण्डले जस्तोसुकै समस्या पनि भ्रष्टाचारका विरुद्धको लडाइँ नरोकिने बताएका छन् ।

  संसदमा विचार र राजनीतिले नभइ सबै संख्याको खेल हुने भएकाले देशको नेतृत्व लिने संख्यामा माओवादी नरहेपनि विभिन्न कारणले अहिले सरकारको नेतृत्वमा माओवादी पुगेको उनले बताएका छन् ।

  प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सरकारको नेतृत्वमा पुगेको दिनदेखि माओवादी पार्टी र नेतृत्वलाई अपमानित गर्ने र घेराबन्दी गर्ने कसरत भइरहेको धारणा राखे ।​ उनले सहिदले देखाएका सपना र मुलुकलाई अघि बढाउन जस्तोसुकै चुनौतीको पनि सामना गरेर अघि बढ्ने पनि स्पष्ट पारेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया