• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  आज केही ठाउँमा सामान्य हिमपात र वर्षाको सम्भावना

  1K
  SHARES  काठमाण्डाै। आज देशका केही ठाउँमा सामान्य हिमपात र वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।

  पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण प्रदेश नम्बर १, बाग्मती र गण्डकी प्रदेशका उच्च पहाडी तथा हिमाली भू–भागका थोरै ठाउँहरुमा हल्का हिमपातको सम्भावना रहेको मौसम पूर्वानुमान् महाशाखाका मौसमविद् रोजन लामिछानेले बताए ।

  यस्तै प्रदेश नम्बर १, बाग्मती र गण्डकी प्रदेशको पहाडी भू-भागका थोरै ठाउँहरुमा र बाँकी प्रदेशका पहाडी भू-भागका एक-दुई स्थानमा मेघ गर्जन र चट्याङ्गसहित सामान्य वर्षाको सम्भावना रहेको पनि उनको भनाइ छ । बाँकी भूभागमा मौसम सफा हुने महाशाखाले जनाएको छ ।

  यस्तै आज राति प्रदेश नम्बर १, बाग्मती र गण्डकी प्रदेशका पहाडी भू-भागमा आंशिकदेखि सामान्य बदलीरहने भएको छ ।

  यस्तै देशका बाँकी भू-भागमा भने मौसम सामान्यतया सफा रहने मौसन पूर्वानुमान महाँसाखाले जनाएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ