• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  मोबाइलको तारले लिभ इन पार्टनर निक्कीकाे घाँटी बेह्रेर शव फ्रिजमा राखेपछि…

  2.1K
  SHARES  दिल्ली। दिल्लीमा निक्की यादवको हत्याको विषयमा विभिन्न खुलासा भइरहेका छन् । प्रहरी स्रोतका अनुसार विवाहको खबर पाए लगत्तै निक्की र साहिल गहलोतको कारमा झगडा भएको थियो ।

  कुरा यतिसम्म बिग्रियो कि आक्रोशित साहिलले कस्मिरी गेटमा रहेको आईएसबीटी नजिकै मोबाइलको केबल (तार)ले निक्कीको घाँटीमा बेह्रे । त्यसपछि ३५ किलोमिटर टाढा रहेको मित्राँ गाउँ पुगे ।

  साहिलले निक्कीको शव त्यहीँ आफ्नो ढाबाको फ्रिजमा लुकाइदिए । साहिलले निक्कीको शव फाल्नु अघि नै कसैले प्रहरीलाई यसबारे खबर गरिदियो । दिल्ली प्रहरीको अपराध शाखाले मङ्गलवार साहिललाई पक्राउ गर्‍यो । अदालतले उनलाई ५ दिनको म्याद थप गरेको छ । त्यस्तै, निक्कीको पोस्टमार्टम बुधवार हुनेछ ।

  अपराध शाखाका डीसीपी सतीश कुमारले साहिलको विवाह परिवारले अन्य नै निश्चित गरेको बताए । विवाह १० फेब्रुअरीमा विवाह हुँदै थियो । यसबारे निक्कीलाई ९ फेब्रुअरीमा थाहा भयो । यसै दिन यी दुईले गोवा जाने योजना बनाएका थिए । तर साहिल जान मानेनन् । त्यसपछि दुई बीच झगडा भयो ।

  यसपछि साँझ साहिलले निक्कीलाई फोन गरे र दुवै जना कारमा घुम्न गए । दुवै आईएसबीटी कस्मिरी गेट नजिक पुगे । यहाँ फेरि उनीहरूबीच झगडा भयो र आक्रोशित साहिलले कारमै मोबाइलको केबलले निक्कीको घाँटीमा बाँधेर हत्या गरिदिए ।

  प्रहरी स्रोतका अनुसार त्यसपछि साहिल निक्कीको शव लिएर दिल्लीको सडकमा घुमिरहे । त्यसपछि उनी नजफगढ हुँदै आफ्नो गाउँ मित्रान पुगे । आइएसबीटीदेखि यहाँको दूरी लगभग ३५ किमी छ । साहिलले आफ्नो ढाबाको फ्रिजमा शव लुकाए र घर गए । त्यसपछि घरपरिवारले भनेपछि उनले फेब्रुअरी १० मा अर्की युवतीसँग विवाह गरे ।

  कसैले प्रहरीलाई खबर गरेपछि साहिल फस्छन् । प्रहरीले साहिलको ढाबाको फ्रिजबाट निक्कीको शव फेला पारे । साहिलको ढाबा गाउँको घरबाट ७०० मिटर टाढा छ । स्रोतका अनुसार उनी बिहेपछि शवलाई ठेगान लगाउने सोचमा थिए तर उनी त्यस अघि नै समातिए ।

  रिपोर्टका अनुसार निक्कीका बुबा सुनिलले शनिबारदेखि छोरीसँग कुरा नभएकोले छोरीको साथीलाई फोन गरेका थिए । निक्की बिन्दपुरको घरमा नभएको कुरा उनलाई थाहा हुन्छ । उनी पछिल्लो पटक साहिलसँग देखिएकी थिइन् । सुनिलले एक साथीबाट साहिलको नम्बर लिए ।

  निक्कीका बुवाले ३ दिनसम्म साहिललाई फोन गरेर छोरीको बारेमा सोधिरहे । साहिल हरेक पटक बहाना बनाइरहे । अन्ततः उनले उनी छुट्टी मनाउन देहरादून–मसुरी गएको बताए । साहिलले आफू आफ्नो विवाहमा व्यस्त भएको पनि बताए ।

  त्यसपछि सुनिलले साहिलका अभिभावकसँग कुरा गरे । साहिल बाहिर गएको उनीहरुले बताए । पछि उनले निक्कीको बारेमा केही थाहा नभएको बताए । सुनिलले यी सबै कुरा फोनमा रेकर्ड गरेका छन् ।

  २२ वर्षीया निक्की हरियाणाको झज्जर निवासी थिइन् । जबकि, २४ वर्षीय साहिल नजफगढको मित्रान गाउँका हुन् । दुवै दक्षिण दिल्लीको उत्तम नगरमा सन् २०१८ देखि लिभ इनमा बस्थे ।

  निक्की–साहिलको भेट सन् २०१८ मा कोचिङमा भएको थियो । साहिल स्कुलपछि जनवरी २०१८ मा उत्तम नगरको करियर पोइन्ट कोचिङमा एसएससी परीक्षाको तयारी गर्न थाले । यति बेला निक्कीले उत्तम नगरकै आकाश इन्स्टिच्युटमा मेडिकलको प्रवेश परीक्षाको तयारी सुरु गरेकी थिइन् । यी दुई एउटै बसमा आऊ जाऊ गर्थे । यी दुईबीच सुरुमा दोस्ती भयो र पछि प्रेम भयो ।

  साहिलले फेब्रुअरी २०१८ मा ग्रेटर नोएडाको गलगोटिया कलेजमा डी. फार्मामा भर्ना भए र निक्की पनि यसै कलेजमा बीए (इङ्लिस अनर्स) मा भर्ना भइन् । त्यसपछि यी दुई ग्रेटर नोएडामा भाडाको कोठामा सँगै बस्न थाले ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया