• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  मालपोतमा बिचौलियाको काम गर्ने ५ जना महोत्तरीबाछ पक्राउ

  605
  SHARES


  महाेत्तरी। भूमिसुधार तथा मालपोत कार्यालयमा बिचौलियाको काम गरेको आरोपमा महोत्तरी प्रहरीले ५ जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

  पक्राउ पर्नेमा मटिहानी नगरपालिका-९ का ५२ वर्षीय अजिमउदिन अन्सारी, सोनमा गाउँपालिका-२ का ३५ वर्षीय रोशनकुमार यादव, जलेश्वर नगरपालिका-१ का ३० वर्षीय विक्रम चौधरी, औरही नगरपालिका-४ का ५४ वर्षीय सुरेश गोप तथा बलवा नगरपालिका-१० का ३८ वर्षीय अमितकुमार मल्लिक रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका महोत्तरीले बताएको छ ।

  उनीहरुले भूमिसुधार तथा मालपोत कार्यालय जलेश्वर अगाडि कार्यालयमा सेवा लिन आउने सेवाग्राहीलाई काम छिटो छरितो गराइदिन्छु भनि प्रलोभन देखाइ पैसा बार्गेनिङ गरिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ