News Portal

  • आज :

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

खेलकुद

क्यानका ७ जना केन्द्रीय सदस्यद्वारा लिखितरूपमै अध्यक्षको राजीनामा मागे

653
SHARES


कास्की। नेपाल क्रिकेट सङ्घ (क्यान) को बोर्ड बैठक अहिले पोखराको लेकसाइडमा जारी छ । यो बैठकमा विभिन्न १७ वटा एजेन्डामा छलफल हुनेछ । मुख्य एजेन्डा नेपाल टी-२० क्रिकेट लिग प्रतियोगिता र राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका पूर्वकप्तान सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवाको विषय रहेको छ । सन्दीपको फुकुवा गर्ने एजेन्डामा क्यानको आलोचना पनि भईरहेको छ ।

यस्तै आजको बैठकको सुरुमै सात जना केन्द्रीय सदस्यले क्यानका अध्यक्ष र पदाधिकारीको राजीनामा मागेका छन् । नेपाल टी-२० लिगमा क्यानले गम्भीर गल्ती गरेको र यसकै कारण नेपालको छवि धुमिल भएको तथा खेलाडीको भविष्यसमेत अन्धकार भएको भन्दै केन्द्रीय सदस्यहरू ऋषिराम गौतम, दाउद अन्सारी, सञ्जयराज सिंह, करण महतरा क्षेत्री, अमितवीर पाण्डे, छुम्बी लामा र धर्मराज गिरीले अध्यक्ष चतुरबहादुर चन्द, कार्यवाहक सचिव प्रशान्त मल्लसहितका पदाधिकारीको राजीनामा मागेका हुन् ।

नेपाली टी-२० लिगमा ‘स्पट फिक्सिङ’ जस्तो गम्भीर अपराधका लागि बाटो खोलिदिएको भन्दै उनीहरूले समितिको चर्को आलोचना पनि गरेका छन् । केन्द्रीय सदस्य छुम्बी लामाले गैरकानुनी काम गरेको क्यान नेतृत्वले गल्ती भयो भन्दैमा उम्किन नपाउने र सम्झौता गलत भएको बताएका छन् ।

सञ्चारकेन्द्र
emailsanchar@gmail.com

नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

सञ्चारकेन्द्रबाट थप +प्रतिक्रिया