• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  श्रीमती हत्या आराेपमा ५५ वर्षीय श्रेष्ठ पक्राउ

  1K
  SHARES  भोजपुर । भोजपुरका ज्ञानबहादुर श्रेष्ठ हत्या गरेको आरोपमा पक्राउ परेका छन् । श्रेष्ठले ४१ वर्षीया श्रीमती गंगा श्रेष्ठको हत्या गरेको आराेपमा अरुण गाउँपालिका-२ बोक्ताङ बस्ने ५५ वर्षीय ज्ञानबहादुर श्रेष्ठ पक्राउ परेका हुन् ।

  ज्ञानबहादुरले मादक पदार्थ सेवन गरेर सामान्य विवादको कारण आफ्नै श्रीमतीलाई घाँटी थिचेर हत्या गरी खाडलमा पुरेको भन्ने सूचनाका  जिल्ला प्रहरी कार्यालय भोजपुर इलाका प्रहरी कार्यालय तिवारीभन्ञ्याङ र प्रहरी चौकी प्याउलीबाट खटिएको संयुक्त प्रहरी टोलीले उनलाई पक्राउ गरेको हो ।

  घटनाको बिशयमा प्रहरीले आवस्यक अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया