• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  राजनीति

  प्रचण्डजीको लभ मधेशसँग, लिभिङ टुगेदर कांग्रेससँग र लगनगाँठो अर्कैसँग : राजकिशोर यादव

  2.3K
  SHARES  काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का सांसद राजकिशेर यादवले प्रधानमन्त्री प्रचण्डसँग जनताले धेरै आश राखेको बताए ।

  शनिबार प्रतिनिधिसभाको बैठकमा उनले नेपाली राजनीतिमा सबैभन्दा ठूलो चुनौती विश्वसनीयताको रहेको उल्लेख गर्दै विश्वास जित्न, कथनी र करनीमा एकरुपता कायम गर्न प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई आग्रह गरे । प्रधानमन्त्री प्रचण्डप्रति सदनले अभुतपूर्व विश्वास गर्नुको पछाडि आश राख्नु पनि रहेको उनले बताए ।

  पहिलो पटक प्रचण्ड प्रधानमन्त्री हुँदा तमाम शोषित पीडित र गरिब जनताले ठूलो भरोसा राखेको उनले बताए । यसपटक पनि भरोसा रहेको तर, प्रचण्ड रुपान्तरण भएर पुष्पकमल दाहाल त भएको होइन भन्ने शंका रहेको सांसद यादवले बताए । ‘प्रचण्डजीले प्रचण्डको रुपमा गरेको बाचा नबर्सिदिउन् भन्ने हाम्रो कामना छ, आग्रह छ’ उनले भने ।

  दोस्रो संविधानसभा निर्वाचनमा काठमाडौं-१० जना जनताले हराउँदा पनि सिरहाका जनताले जिताएर पठाएको उल्लेख गर्दै उनले मधेशी जनताको अधिकार ख्याल गर्न पनि आगह गरे । त्यसबेला भावुक भएर प्रचण्डले मधेश जाँदा मधेशसँग लभ परेको भनी गरेको सम्बोधन पनि उनले स्मरण गरे ।

  ‘प्रचण्डले नै मधेशसँग लभ पर्न थालेको छ भन्दा मधेशका जनताको अब दुखका दिनहरु हराउनेछ भन्ने विश्वास गरेका थिए’ उनले भने, ‘प्रचण्डजीले लभ मधेशसँग गर्नुभयो, लिभिङ टुगेदर कांग्रेससँग गर्नुभयो र लगन गाँठो त अर्कैसँग गाँसेर रमाइरहनुभएको छ ।’

  जनताले अब अवस्था बदलिएको हेर्न चाहेको उल्लेख गर्दै सांसद यादवले सोही अनुसार कार्य गर्न पनि प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई आगह गरेका छन् । उनले भने, ‘यदि यही पारा रह्यो भने, व्यवस्था यसरी नै घुमिफिरी रुम्जाटार रह्यो भने हामी कहीँ पुग्दैनौं ।’

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया