• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  मैले जे प्रतिवद्धता गरेको छु, त्यसलाई पूरा गर्ने अवसर आएको छ : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड

  1.2K
  SHARES  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले आफूले गरेको प्रतिवद्धता पूरा गर्ने जिम्मेवारी प्राप्त भएको बताएका छन् ।

  संसदबाट प्रधानमन्त्रीमा विश्वासको मत प्राप्त गरेपछि बाहिरिनेक्रममा सञ्चारकर्मीसँग कुरा गर्दै प्रधानमन्त्री प्रचण्डले संसदले दिएको जिम्मेवारीले गर्व महशुस भएको बताए । उनले यो ठूलो चुनौती रहेको पनि उनले बताए ।

  प्रचण्डले भने, ‘विश्वासको मतमार्फत मैले जुन समर्थन पाएँ त्यसले मलाई गौरव महशु हुनुका साथै निक्कै ठूलो चुनौती थपिएको पनि महशुस पनि भएको छ ।’

  संसदबाट पाएको समर्थन आफैँले गरेका प्रतिवद्धता पूरा गर्ने जिम्मेवारी भएको पनि उनले बताएका हुन् । प्रचण्डले भने, ‘यो एक जिम्मेवारीको कुरा हो । मैले जे प्रतिवद्धता गरेको छु । त्यो पूरा गर्ने जिम्मेवारी प्राप्त भएको छ ।’

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ