• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  कर्णाली समाचार

  जुम्लामा अटो दुर्घटना, २ जनाको मृत्यु

  814
  SHARES


  जुम्ला। जुम्लामा अटो दुर्घटना हुँदा २ जनाको ज्यान गएको छ । जुम्लाको तिला गाउँपालिका वडा नम्बर ३ श्रीवेणीमा दुर्घटना हुँदा दुई जनाको मुत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  जुम्ला प्रहरीका अनुसार जुम्ला बसपार्कबाट रारा लिहितर्फ जादै गरेको क १ स ११ नम्वरको अटो अनियन्त्रित भएर तिला नदीमा खस्दा तातोपानी- १ बाइराँकाका २९ वर्षीया पुरन सार्की र तिला- ३ का २० वर्षीया आकाश थापा को मृत्यु भएको हो ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ