• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय विज्ञान-प्रविधि

  ट्‌वीटरले राजनीतिक विज्ञापनमाथिको प्रतिबन्ध हटाउने

  1.1K
  SHARES


  न्युयोर्क। ट्‌वीटर इंकले सामाजिक मिडिया प्लेटफर्ममा अनुमति दिइने राजनीतिक विज्ञापनहरूको प्रकारहरू विस्तार गर्नेछ, जुन सन् २०१९ मा राजनीतिक विज्ञापनहरूमा विश्वव्यापी रुपमा लगाइएको प्रतिबन्धविपरीत नीति हो । एलोन मस्कको स्वामित्वमा रहेको कम्पनीले राजस्व बढाउन खोज्दै छ ।

  कम्पनीले संयुक्त राज्य अमेरिकामा “कारणमा आधारित विज्ञापनहरू“ को लागि आफ्नो विज्ञापन नीतिलाई पनि सहज बनाउनेछ र अगाडि बढ्नाले यसको विज्ञापन नीतिलाई ‘टिभी र अन्य मिडिया आउटलेटहरूसँगै’ मिलाउनेछ ।

  ट्‌वीटर र फेसबुकजस्ता अन्य सामाजिक सञ्जाल कम्पनीहरूले आफ्नो सेवाहरूमा चुनावी गलत सूचना फैलाउन अनुमति दिएकोमा व्यापक आलोचनाको सामना गर्नु परेपछि ट्विटरले सन २०१९ मा राजनीतिक विज्ञापनहरू प्रतिबन्ध लगाएको थियो ।

  ‘हामी विश्वास गर्छौं कि राजनीतिक सन्देशको पहुँच बनाउनुपर्छ किन्न होइन’, ट्विटरका तत्कालीन प्रमुख कार्यकारी ज्याक डोर्सीले यस कदमको घोषणा गर्दै ट्‌वीट गरेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया