• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  अछाममा बदेलको आक्रमणबाट एक जनाको मृत्युु

  587
  SHARES


  अछाम। अछाम जिल्लामा बदेलको आक्रमण परि एक जनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको मेल्लेख गाउँपालीका गाउँपालीका ६ शोषशाका ४० बर्षिय केशर बोहराको ज्यान गएको हो ।

  उनलाई शनिबार बिहान घर नजिकै बदेलले आक्रमण गरेको मेल्ल्ख गाउँपालीका उपाध्यक्ष निर्प खड्काले बताउनुभयो । बँदेलकको आक्रमणबाट घाइते बोहराको उपचारको क्रममा बयालपाटा अस्पतालमा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अछामले जनाएको छ ।

  मृतक बोहरा मेल्ल्ख गाउँपालीकाको कार्यलयमा सहयोगी पदमा कार्यरत थिए । पछिल्लो समय अछाम जिल्लामा जंगली जनावरहरुको आतंक बढ्दो क्रममा रहेको छ ।

  बिशेषगरि जिल्लाका लेकालि भेगहरुमा जंगललि जनावरहरुको आतंक बढिरहेको हो । किसानहरुले लगाएका बिभिन्न बालिहरु जंगलि जनावर बँदेल, भालु, बाँदर लगायतले बेलाबखतमा नष्ट गरिदीन थालेपछि यहाँका नागकिहरु चिन्तीत बनेका छन् ।

  अछाममा पछिल्लो समय लेकालि भेगमा मात्र नभएर गाउँ नजिक सम्म पनि जनावरहरुको बिगबिगी छ । यता जिल्ला प्रशासन कार्यालय अछामले पनि जंगली जनावरहरु लेकतिर चिसो बढेपछि गाउँ नजिक आउने भएकाले बिशेषगरि जंगली जनवार भालु र बदेलको बढि त्रास हुने भएकाले जंगलतिर जादा समुहमा जान समेत अनुरोध गरेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया