• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  समाचार सुदुरपश्चिम

  सुदूरपश्चिमका ८ जिल्लामा मतगणना जारी, को कहाँ अगाडि ?

  362
  SHARES


  काठमाडौँ। सुदूरपश्चिमको १ जिल्ला बाहेक सबै ठाउँमा मतगणना भइरहेको छ । कैलालीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ मा नागरिक उन्मुक्ति पाटीका गंगा चौधरी विजयी भएका छन् । यो समाचार तयार पार्दासम्म जिल्लाको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ र २ मा प्रतिनिधि र प्रदेश सभा सदस्यमा नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका उम्मेदवारहरु अगाडि छन् ।

  जिल्लाको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर-४ प्रतिनिधि सभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार वीरबहादुर बलायर अगाडि छन्। उक्त निर्वाचन क्षेत्रका प्रदेश सभा सदस्यमा गठबन्धनका दीर्घ सोराडी अगाडि छन् ।

  कैलालीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ५ मा नेपाली कांग्रेसबाट सत्ता गठबन्धनका साझा उम्मेदवार डिल्लीराज पन्त अगाडि रहेका छन् । कैलालीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ५ को प्रदेश सभा १ मा एमालेका उम्मेदवार नेपालु चौधरी अगाडि छन् । प्रदेश सभा २ मा काँग्रेसका उम्मेदवार प्रकाश देउवा अगाडि छन् ।

  कञ्चनपुर–१ मा नेकपा एमाले र कञ्चनपुर २ तथा ३ मा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार अगाडि छन् । कञ्चनपुर २ नेपाली कांग्रेसका रमेश लेखक र ३ मा एनपी साउँदले अग्रता लिएका छन् । डडेल्धुरामा प्रधानमन्त्री तथा नेपाली कांग्रेसका सभापति विजयी भइसकेका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया