• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  अन्तराष्ट्रिय

  अटोरिक्शाको प्रतीक्षामा रहेकी महिलाको सामूहिक बलात्कार, बोराभित्र फेला, गुप्ताङ्गमा फलामको रड

  370
  SHARES


  काठमाडौँ। दिल्लीमा एक महिला सामूहिक बलात्कारको शिकार भएकी छिन् ।

  दिल्ली महिला आयोगले गाजियाबाद पुलिसलाई ३८ वर्षीया महिलाको सामूहिक बलात्कारको सम्बन्धमा नोटिस पठाएको छ । आयोगकी प्रमुख स्वाती मालिवालले यो घटनाले आफूलाई निर्भया बलात्कार प्रकरणको सम्झना गराएको बताएकी छिन् ।

  दिल्ली निवासी पीडित महिला बोरामा फेला परेको आयोगले जनाएको छ । आयोगका अनुसार उनको हात खुट्टा बाँधिएको अवस्थामा फेला परेकी थिइन् भने उनको गुप्ताङ्गमा फलामको रड थियो ।

  आयोगका अनुसार ती महिला गाजियाबादमा अटोरिक्शाको प्रतीक्षामा रहेकी थिइन् । घटना १६ अक्टोबरको हो । ती महिला आफ्नो भाइको जन्मदिनमा सहभागी हुन जान लागेकी थिइन् । सोही समयमा चारजनाले महिलालाई अपहरण गरेर आफ्नो एसयूभीमा लगेका थिए ।

  यी चारजनासँगै अर्का एक व्यक्तिले महिलालाई दुई दिनसम्म सामूहिक बलात्कार र यातना दिएको आरोप पनि छ । आयोगका अनुसार ती महिलाको दिल्लीको अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ तर उनको अवस्था ‘अत्यन्तै नाजुक’ रहेको जनाइएको छ ।

   

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +  प्रतिक्रिया