• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  मनोरञ्जन समाचार

  संविधान दिवसमा सरकारले गर्‍यो ४८ कलाकर्मीलाई विभूषित, नाम सहित हेर्नुहोस

  405
  SHARES


  काठमाडौँ। नेपाल सरकारले संविधान दिवसको दिन विभिन्न पदकबाट कलाकारलाई समेत विभूषित गरेको छ ।

  सरकारले नेपालको कलाक्षेत्र फिल्म, गीत संगीत, नाटक लगायत बिभिन्न विधाबाट गरेर ५८ कलाकर्मीलाई आज विभूषित गरेको हो ।
  कलाकार नीर शाह, राजेश हमाल, मदनकृष्ण श्रेष्ठ, हरिवंश आचार्य, नन्दकृष्ण जोशीले कीर्तिमय राष्ट्रदीप, शम्भु राई, प्रदीपलाल श्रेष्ठ, अशोक शर्मा, दीपकराज गिरी, आलोकश्री, दीपक जंगम, आनन्द कार्की, अर्जुन श्रेष्ठ, ज्ञानु राणाले सुप्रवल जनसेवाश्री पाए ।

  त्यस्तै मिलन मोक्तान, गीतकार डा.धर्मराज उपाध्याय, सीताराम पोखरेल, जीतबहादुर देउजा, निर्मल शर्मा, निरुता सिंह, नगेनसिंह ठकुरी, चेतन सापकोटा, भोजराज भट्ट, दयाहाङ राई, सत्यकला राईले प्रवल जनसेवाश्री प्राप्त गर्दा सुनिता दुलाल, बद्री पाण्डे, प्रदीप खड्का, कमल सुनार, सन्तोष श्रेष्ठ, दीपक शर्मा, माधवराज खरेल, शिवराम विक, रमेश कोइराला, सनम कठायत, कुमार बस्नेत बिक्रान्त, भुपेन्द्र थापा, मनोहर सुनाम थापा, दिल्लीनारायण पाण्डे, सुरेशकुमार नेपाल परियार, सानु कान्छा शाहीले जनसेवाश्री प्राप्त गरे । सानुकान्छा शाही (बिक्रम) प्रभाकर शर्मा, इन्द्रबहादुर खत्री, कृष्णबहादुर विक, नविन पौडेल किरण गजमेरले पनि पदक पाएका छन् ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ