• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  Highlights समाचार

  यी तीन महिलालाई गिरफ्तार गरेपछि आफै छक्क पर्‍यो काठमाडौं प्रहरी, यस्तो रहेछ खतरनाक धन्दा

  14K
  SHARES


  काठमाडौं, १ वैशाख ।

  काठमाडौंका बिभिन्न ठाउँमा यौनधन्दाहरु चल्दै आएका रहस्यहरु बेलाबेलामा बाहिर आउने गरेका छन् । विशेषगरी पैसा कमाउनका लागि खाजा पसलदेखि तारे होटलसम्मका व्यवसायीहरुले यौनधन्दा चलाउदै आएका छन् ।

  यस्ता अबैध यौन धन्दा चलाउनेहरु बेलाबखत प्रहरी खोरमा समेत पुग्दै आएका छन् । यसैबीच  प्रहरीले तीन महिलालाई यौन व्यवसायी चलाएको आरोपमा काठमाडौंको गौशाला क्षेत्रबाट पक्राउ गरेको छ ।

  महानगरीय प्रहरी वृत गौशालाले खतरनाक यौन व्यवसायी गर्ने तीन महिलालाई पक्राउ गरेर मद्धा चलाएको छ । पक्राउ पर्नेमा सिराहा जिल्लाकी ५४ वर्षीया गीता दाहाल, झापा जिल्लाकी ३६ वर्षीया रश्मी सिटौला र तनहुँ जिल्लाकी ३४ वर्षीया जुना पोखरेल रहेका छन् ।

  सिटौला र दाहालले विजय चोकमा कोठा भाडामा लिएर यौन व्यवसायी सञ्चालन गर्दै आएको प्रहरीले जनाएको छ । ठमेल क्षेत्रका मसाज सेन्टरमा हुने यौन व्यवसायलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएपछि यौनकर्मी र सञ्चालकले भाडामा कोठा लिएर यौनजन्य गतिविधि गर्दै आएका छन् ।

  खासगरी सूचनाको आधारमा उनीहरुलाई बुझ्नका लागि गिरफ्तार गरिएपनि घर भाडामा लिएर नै यौन व्यवसायी सञ्चालनमा महिला नै सक्रिय देखेपछि प्रहरी छक्क परेको छ । दोषीलाई कानुनबमोजिम कारवाहीका लागि मुद्दा चलाइने प्रहरीले जनाएको छ ।

  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ