• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार सुदुरपश्चिम

  बैतडीमा छात्रामाथि शिक्षेकाले नै बलात्कार गरेको आरोप

  292
  SHARES


  काठमाडौँ। बैतडीमा शिक्षकले एक छात्रामाथि बलात्कार गरेको आरोप लागेको छ। जिल्लाको मेलौली नगरपालिकास्थित वडानम्बर ३ को लेकमा बिहीबार बिहान शिक्षकले छात्रामाथि बलात्कार गरेको आरोप लागेको हो ।

  मेलौलीको कृतिपुर माध्यमिक विद्यालयमा कार्यरत शिक्षक किशोर जोशीले छात्रामाथि बलात्कार गरेको जानकारी आएको र प्रहरी टोली त्यहाँतर्फ गएको इलाका प्रहरी कार्यालय मेलौलीले जनाएको छ। प्रहरीका अनुसार घटनाबारे बुझ्ने काम भैरहेको छ र घटनाबारे थप विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ